Aktualności

IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o. partnerem oknaaluminiowe.pl

20.01.17

Głównym założeniem programu oknaaluminiowe.pl jest stworzenie ogólnopolskiej sieci łączącej wiodących na rynku producentów i monterów aluminiowych rozwiązań dla domu. Każdy producent bazuje na podzespołach, których jakość decyduje o finalnej wartości produktu wyrażonej nie tylko w pieniądzu, ale przede wszystkim w wieloletniej trwałości.

Z tego powodu do udziału w programie angażują się najlepsi dostawcy elementów składowych stolarki aluminiowej. W ostatnim tygodniu dołączył do nas producent farb proszkowych IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o.

Firma IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład szwajcarskiej grupy IGP Pulvertechnik AG - producenta najwyższej jakości farb proszkowych. IGP Pulvertechnik AG została utworzona w 1968 roku przez znane szwajcarskie firmy branży chemicznej. Jest jedną z firm, które w znaczny sposób przyczyniły się do wynalezienia farb proszkowych i upowszechniania tej ekologicznej technologii.

Stale prowadzone prace badawcze i rozwojowe stanowią solidną podstawę dla produkcji wysokiej jakości systemów farb proszkowych w szczególności o zastosowaniu fasadowym.

IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 1. lipca 2000 r., farby proszkowe firmy stosowane są w Polsce jednak już od ponad dziesięciu lat.  IGP oferuje farby proszkowe o wszechstronnym zastosowaniu w kolorystyce RAL i NCS, jak również w kolorach specjalnych.

Partnerzy