Aktualności

Jeśli potrzebujecie chemii budowlanej, to tylko firmy SIKA Poland!

07.12.17

W ostatnich dniach na mapie polski pojawiło się kilka nowych salonów funkcjonujących pod szyldem Oknaaluminiowe.pl. Cały czas dążymy do tego, aby kompleksowo obsłużyć jak największe grono klientów indywidualnych. Chcemy też, aby montaż naszych produktów przeprowadzany był w oparciu o komponenty najwyższej jakości, dlatego też zaprosiliśmy do współpracy nad projektem kolejnego czołowego producenta działającego na rynku budowlanym.

Tym razem do grona Partnerów Strategicznych programu Oknaaluminiowe.pl dołączyła Sika Poland! Firma jest częścią międzynarodowego koncernu Sika - jednego ze światowych liderów na rynku producentów specjalistycznych produktów chemicznych dla branży budowlanej oraz przemysłu. Produkty tego producenta można nabyć w 97 krajach na całym świecie. Sika Poland istnieje od 1991 roku, ale jej produkty znane są firmą budowlanym od dziesięcioleci.

Przez 100 lat rozwiązania firmy Sika w kluczowych obszarach działania: uszczelnianie, klejenie, wzmacnianie oraz ochrona konstrukcji nośnych znalazły szerokie zastosowanie w budownictwie i w przemyśle, m.in. samochodowym, okrętowym oraz maszynowym.

Partnerzy