Aktualności

Sieć Oknaaluminiowe.pl dołączyła do kampanii „Dobry Montaż”!

01.08.17

Nasza sieć dołączyła do partnerów rozpoczętej z dniem dzisiejszym IV edycji kampanii edukacyjnej „Dobry Montaż”, której pomysłodawcą jest Związek Polskie Okna i Drzwi.

Najważniejszym celem kampanii pozostaje nadal edukacja i uświadamianie inwestorów prywatnych w zakresie poprawnego montażu stolarki budowlanej. Cel ten jest tożsamy z ideą przyświecającą funkcjonowaniu programu Oknaaluminiowe.pl, nie mogło więc zabraknąć nas w gronie partnerów „Dobrego Montażu”.

Działania podejmowane w ramach „Dobrego Montażu” nakierowane są na dwa główne kierunki promowanie zawodu montera stolarki budowlanej oraz szerzenie dobrych praktyk montażowych. Jedną z inicjatyw zaplanowanych w tym celu na okres trwania kampanii jest projekt klas patronackich działający od 2016 roku w szkołach zawodowych w Białymstoku, Bytomiu, Poznaniu oraz od tegorocznej edycji kampanii w Nowym Dworze Mazowieckim.

Przesłanie przyświecające kampanii „Dobre Montaż” zawiera się w prostym zdaniu: „Wybór dobrego produktu jest tak samo ważny jak jego poprawny montaż.”

 

Partnerzy