Gwarancja niezawodności

Specjalizujemy się w wykonywaniu produktów, które spełniają najwyższe wymagania techniczne oraz zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających konsumentów. Chcemy, aby pierwszym skojarzeniem z marką oknaaluminiowe.pl był zaufany i pewny partner. Każdy autoryzowany punkt sprzedaży i monter i producent naszej sieci prezentuje ten sam, najwyższy z możliwych standard obsługi klienta.

Gwarantem niezawodności i najwyższej jakości szeroko pojętej stolarki aluminiowej są czołowi producenci podzespołów służących do produkcji i montażu, którzy na rynku funkcjonują od wielu lat. Ich doświadczenie i solidność przekładają się na komfort użytkowników i prestiż wyrobów. Nasze produkty powstają i są montowane w oparciu o:
- systemy aluminiowe Yawal S.A.,
- okucia okienne marki ROTO,
- farby proszkowe i strukturalne IGP Pulvertechnik,
- okucia do drzwi panelowych firmy Wala Sp. z o.o.
- okucia do drzwi tarasowych marki HAUTAU
- systemy zamocowań fisherpolska

Na wyposażenie autoryzowanych monterów programu skaładją się z kolei:
- ręczne narzędzia marki PROLINE,
- odzież ochronna marki Lahti Pro.

Gwarancja przyznawana na podzespoły i produkty końcowe marki oknaaluminiowe.pl obejmuje nie tylko najdłuższy na rynku okres, ale również najszerszy zakres! Co więcej, systematyczne przeglądy okresowe przeprowadzane przez Autoryzowanych Monterów mogą wydłużyć ten okres o kolejnych kilka lat!

Więcej informacji na temat gwarancji znajdziesz w zakładce Serwis i Gwarancja.

Wybierając produkty naszej marki, zapytaj w autoryzowanym punkcie sprzedaży o certyfikaty i rekomendacje świadczące o ich niezawodności:
- znak CE gwarantujący bezpieczeństwo konstrukcji,
- deklaracje własności użytkowych,
- certyfikaty jakości ISO,
- atesty przeciwpożarowe.

Partnerzy