Misja / Wizja / Wartości

Tworzymy portal i sieć oknaaluminiowe.pl w przekonaniu, że nasze usługi nie tylko stanowią remedium na coraz bardziej rygorystyczne wymagania techniczne stawiane architekturze mieszkaniowej, ale przede wszystkim są odpowiedzią na rosnące potrzeby wymagających konsumentów, którzy świadomie wybierają produkty najwyższej jakości.

Naszą misją jest edukacja oraz profesjonalna obsługa klientów na każdym etapie współpracy, poczynając od przekazywanych przez doradców informacji, poprzez dobór rozwiązań, ich produkcję i montaż, kończąc na opiece posprzedażowej i serwisie. 

Podejmowane decyzje i działania zmierzają do urzeczywistnienia naszej wizji zakładającej stworzenie najbardziej rozpoznawalnej na polskim rynku grupy ekspertów specjalizujących się w aluminiowych rozwiązaniach dla domu.


Co jest dla nas ważne?
Kreatywność i innowacyjność - chcemy tworzyć produkty, które wyprzedzają i zaspokajają oczekiwania konsumentów.
Jakość - dbamy o precyzję wykonania, stosując najwyższej jakości podzespoły wytwarzane przez czołowych producentów.
Profesjonalizm – budując program oknaaluminiowe.pl, funkcjonujemy w oparciu o nieustannie rozwijaną i doskonaloną sieć najlepszych na rynku sprzedawców i dostawców.
Ekologia – chcemy być odpowiedzialną grupą, która w swych działaniach będzie się kierować dobrem społeczności lokalnych i środowiska naturalnego.

Partnerzy