Oknaaluminiowe.pl

Stworzyliśmy innowacyjny projekt obsługi klientów indywidualnych w zakresie aluminiowych rozwiązań dla domu. Inspiracją stały się dla nas współczesne trendy architektoniczne zakładające m.in. tworzenie okien i drzwi o dużych gabarytach i skomplikowanych kształtach, które coraz częściej wykluczają zastosowanie rozwiązań z PCV i drewna. Bardzo duże znaczenie w dzisiejszych czasach ma również edukacja społeczeństwa w dziedzinie ekologicznych rozwiązań energetycznych w budownictwie rodzinnym. Aluminium dzięki nowoczesnym technologiom idealnie nadaje się do tworzenia energooszczędnych budynków urzeczywistniających najbardziej futurystyczne i śmiałe wizje projektantów i użytkowników.

Oknaaluminiowe.pl to przeznaczona do obsługi klienta indywidualnego, ogólnopolska, specjalistyczna sieć sprzedaży, która skupia wiodących na rynku aluminium producentów, serwisantów i montażystów.

W każdym salonie sieci oknaaluminiowe.pl klienci otrzymają kompleksową ofertę wyposażenia domu w wykonane z aluminium: okna, drzwi wejściowe i tarasowe, ogrody zimowe, parapety, osłony okienne, elewacje oraz inne konstrukcje, które składają się na wymarzony dom. Zespół profesjonalnie przeszkolonych Doradców zajmuje się przygotowywaniem dla każdego klienta indywidualnej propozycji stolarki otworowej, uwzględniając jego potrzeby i styl architektoniczny zaprojektowanego budynku. Opieka ekspertów nie kończy się na zakupie aluminiowych rozwiązań dla domu, ale jest kontynuowana poprzez profesjonalny montaż i serwis oraz najdłuższą na rynku gwarancję.

Partnerzy