Kontakt dla Partnerów

Manager Projektu oknaaluminiowe.pl
Jakub Widawski
T. +48 784 668 426
e-mail: j.widawski@oknaaluminiowe.pl

Yawal S.A.
ul. Lubliniecka 36
42-284 Herby
www.yawal.com

 

Ekspert z dziedziny systemów aluminiowych

Kierownik Działu Konstrukcyjno-Projektowego
Stanisław Siedlak
M. +48 604 993 610
T. +48 34 352 88 00
e-mail: s.siedlak@yawal.com

Yawal S.A.
ul. Lubliniecka 36
42-284 Herby
www.yawal.com

 

Ekspert z dziedziny farb proszkowych

Doradca Techniczno-Handlowy
Marek Chmielarz
T.: +48 22 758 31 83
M.: +48 606 320 806
e-mail: mch@igp.pl

IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o.
ul. Łąkowa 3
05-822 Milanówek
www.igp.pl

 

Ekspert z dziedziny okuć drzwiowych

Dyrektor Techniczno-Handlowy
Jacek Wypych
T.: +48 33 82 72 395
e-mail: j.wypych@wala.pl

Wala Sp. z o.o.
ul. Parkowa 16
43-365 Wilkowice
www.wala.pl

Ekspert z dziedziny okuć okiennych

Doradca Techniczny
Krzysztof Zadroga
e-mail: krzysztof.zadroga@roto-frank.com

Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 402
03-994 Warszawa

www.roto-frank.com/pl/

Ekspert z dziedziny okuć do drzwi tarasowych

Doradca Techniczny
Maciej Matczak
M. +48 605 200 006
e-mail: matczak@hautau.pl

HAUTAU GmbH
Wilhelm-Hautau-Straße 2,
31691 Helpsen

Ekspert z dziedziny zamocowań

Doradca Techniczny
Kamil Burkacki
M. (+48) 605 106 887
e-mail: kamil.burkacki@fischerpolska.pl

Fischer Polska Sp. z o.o.
ul. Albatrosów 2,
30-716 Kraków
www.fischerpolska.pl

Ekspert z dziedziny odzieży BHP

Doradca Techniczny
Emil Sieligowski
e-mail: lahtipro@profix.com.pl

Centrum Dystrybucyjno-Handlowe PROFIX
Łomna Las, ul. Dobra 3,
05-152 Czosnów
www.lahtipro.pl/pl/

 

Ekspert z dziedziny narzędzi ręcznych

Doradca Techniczny
Tomasz Syska
e-mail: proline@profix.com.pl

Centrum Dystrybucyjno-Handlowe PROFIX
Łomna Las, ul. Dobra 3,
05-152 Czosnów
http://www.proline-tools.com.pl/pl/

Zapytaj eksperta

Treść zakładki